Radzio Klub

Radzio klub istnieje na rynku grójeckim od 2008 roku. Powstał jako kontynuacja naszej pasji sportowej. Alicja prowadzi w Grójcu zajęcia fitness od 16 lat, a zaczynała jako studentka w Toruniu. Bartosz od najmłodszych lat związany ze sportem (koszykówka w Zniczu Pruszków a potem boks również sekcja Znicz Pruszków, zawodnik pierwszej drużyny Rugby w Polsce) doświadczenie zawodnicze wykorzystuje w pracy trenerskiej zarówno z zawodnikami jak i amatorami.

Dwadzieścia lat zbierania wiedzy i doświadczenia w pracy z ludźmi robi swoje. Prowadzimy autorskie zajęcia niespotykane w innych klubach. Mamy w ofercie również zajęcia licencjonowane takie jak Body Pump czy Body Combat, które gwarantują najwyższą światową jakość. Jakość nigdy nie jest do podrobienia.

Mając wiedzę i doświadczenie zapraszamy Was na niesamowitą przygodę, której efekty są namacalne.

W treningu personalnym prowadzimy osoby mające swoje marzenia związane z wyglądem, poprawą sprawności, ale niestety również szereg ograniczeń. Problemy z układem ruchu, układem krążenia, zespół metaboliczny, cukrzyca, autoimmunizacje (Hashimoto, Graves -Basedov, RZS, AZS, IBD, ip), otyłość. Dzięki nieustannemu kształceniu wiemy, że kierując się zasadą primum non nocere ( z łac. "po pierwsze: nie szkodzić") jesteśmy w stanie takim osobom pomóc w realizacji ich celów.

Nasz klub to nie ściany i maszyny, ale my i nasi cudowni klienci. Razem tworzymy coś niezwykłego, rodzinne, przyjazne miejsce, w którym razem świętujemy, razem trenujemy i wspieramy się wzajemnie.
 
Razem wyjeżdżamy na obozy treningowe, startujemy na zawodach, zwiezamy sportowo świat.
Nasz klub otwarty jest dla wszystkich tych, którzy mają dobrą energię, kochają ruch lub chcą się tą miłością zarazić. Prowadzmiy zajęcia dla dzieci, młodzieży, ludzi w kwiecie wieku i również seniorów
 
Nasz klub to miejsce, w którym dbamy o równowagę i zdrowie naszych przyjaciół podopiecznych. Organizujemy warsztaty dietetyczne, treningowe, by każdy kto chce z nami współpracować był w pełni zaopiekowany.
Dbając o jak najwyższą jakość i komfort naszych klientów nie przyjmujemy i nie akceptujemy kart żadnych pośredników. Chcemy dbać o Was bezpośrednio szanując Was i Wasze oczekiwania.

Dietetyka

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej. Pomożemy schudnąć, ułożymy jadłospis dla konkretnych scho...

Dietoterapia

Żywienie w schorzeniach. Wspieranie leczenia schorzeń poprzez odpowiednią terapię dietetyczną, fitot...