LesMills: BODYPUMP

BODYPUMP™ - jest pierwowzorem dla wielu odmian siłowych zajęć grupowych z użyciem sztang. Został stworzony w 1991 roku przez Philipa Mills, Obecnie jest w ponad 80 krajach i w ponad 15000 klubach fitness na całym świecie. Program ma swoją strukturę, która jest stała niezależnie od zmiany choreografii. Zajęcia w formacie 60 minut zawierają osiem utworów na oddzielne grupy mięśni. Co trzy miesiące zmienia się choreografia i muzyka, która jest przygotowywana solidnie przez sztab ekspertów z zakresu sportu i fizjoterapii. Nowe zestawy ćwiczeń to kolejna porcja edukacji dotyczącą danej techniki i nowego ćwiczenia.

BODYPUMP™  to odbywający się w rytm muzyki trening siłowy, który będzie dla Ciebie wyzwaniem i wzmocni Twoje ciało – to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie.

Trening BODYPUMP™  trwa godzinę, jest prosty, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jego skuteczność pozwala szybko osiągnąć widoczne rezultaty. Piękna, wysportowana sylwetka to efekt treningów i wielu powtórzeń.

BODYPUMP™  stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza.

BODYPUMP™ to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Przysiady, podrzuty, wyciskanie będzie wyzwaniem dla głównych partii mięśni.

Choreografia i muzyka zmieniają się co 3 miesiące. Sam możesz zdecydować jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz. Osiągniesz efekty treningu w grupie i rezultaty jakich oczekujesz.

Dietetyka

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej. Pomożemy schudnąć, ułożymy jadłospis dla konkretnych scho...

Dietoterapia

Żywienie w schorzeniach. Wspieranie leczenia schorzeń poprzez odpowiednią terapię dietetyczną, fitot...