LesMills: BODYCOMBAT

BODYCOMBAT® to zajęcia wymagające dużego wysiłku i energii, dzięki czemu umożliwiają wyzwolenie w sobie prawdziwego WOJOWNIKA.

Energiczna i stymulująca muzyka w połączeniu z elementami boksu, karate, taekwondo, kickboxing'u, muay thai oraz brazylijskiego jiu jitsu zapewnia wystarczający zastrzyk adrenaliny, aby wytrzymać 10 rund walki z wyimaginowanym przeciwnikiem.

Co daje mi trening BODYCOMBAT®?

  • Poprawia kondycję oraz wytrzymałość, a ponadto rozwija koordynację.
  • Wzmacnia wszystkie duże grupy mięśniowe oraz poprawia postawę i stabilność tułowia.

Przebieg zajęć BODYCOMBAT ®

Zajęcia przebiegają podobnie do treningu interwałowego i uwzględniają dziesięć przebojów o różnym układzie ćwiczeń i nacisku na ćwiczone mięśnie. Podczas treningu BODYCOMBAT są dwa powtarzające się rodzaje muzyki - Combat i Power. Przeboje Combat koncentrują się na uderzeniach i kombinacjach bloków, co przekłada się na poprawę precyzji ruchów oraz koordynacji mięśni tułowia i nóg. Przeboje Power skupiają się na prostych i szybkich kombinajach uderzeń, które podnoszą tętno i poprawiają kondycję i wytrzymałość. 

Trening BODYCOMBAT uwzględnia dwie podstawowe pozycje. Pierwsza nazywa się Frontstance, kiedy uczestnik stoi w rozkroku na szerokość bioder ze stopami ustawionymi równolegle. W drugiej pozycji, Combatstance, stoi się z jedną nogą wysuniętą do przodu, a drugą w tyle. Zaciśnij pięści i umieść ręce w pozycji zdecydowanej obrony (Guard) na wysokości policzków. Teraz możesz zaczynać.

Trenerem BODYCOMBAT W Radzio Klub jest Alicja Radzio. 

 

Dietetyka

Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej. Pomożemy schudnąć, ułożymy jadłospis dla konkretnych scho...

Dietoterapia

Żywienie w schorzeniach. Wspieranie leczenia schorzeń poprzez odpowiednią terapię dietetyczną, fitot...