Zajęcia grupowe

Mobility & rozluźnianie

Mobility & rozluźnianie | wykorzystujemy tutaj metody rozluźniania powięzi z wykorzystaniem foam rollerów, triger points balls. Łączymy metody automasażu z ćwiczeniami poprawiającymi mobilność stawów, rozciągającymi oraz ćwiczeniami pilates. Doskonałe zajęcia dla osób mających problemy z kręgosłupem.

MIX +

MIX+ | Zajęcia skierowane dla osób początkujących i z przeciwwskazaniami do intensywnego treningu wymagającego podskoków i dźwigania. Oparte są o podstawowe funkcjonalne wzorce ruchowe. Wykorzystujemy na nich taki sprzęt jak: piłki body ball, ovo ball, easy ball, stepy, TRX, kettlebells, ciężarki, gumy, sztangi, bosu, flexibar, foam rollery (oczywiście nie wszystkie naraz!).

Lekcja służy poprawie kondycji, wytrzymałości siłowej, koordynacji, gibkości i oczywiście sylwetki.

Pilates

Trening mentalny poprawiający świadomość ciała, sprawność, gibkość, jędrność ciała. W harmonijny sposób relaksuje umysł i wzmacnia ciało.

Metabolic System

Metabolic System | zajęcia, których celem jest spalanie tkanki tłuszczowej wykorzystując efekt EPOC. Pracujemy na nich używając wielu metod mających pobudzić i przyspieszyć działanie metbolizmu. Łączymy tutaj treningi interwałowe z pracą nad modelowaniem pośladków i brzucha i cyklicznie przeplatamy je używając zasad metabolicznego treningu funkcjonalnego z użyciem oporu zewnętrznego

LesMills: BODYCOMBAT

BODYCOMBAT® to zajęcia wymagające dużego wysiłku i energii, dzięki czemu umożliwiają wyzwolenie w sobie prawdziwego WOJOWNIKA.Energiczna i stymulująca muzyka w połączeniu z elementami boksu, karate, taekwondo, kickboxing'u, muay thai oraz brazylijskiego jiu jitsu zapewnia wystarczający zastrzyk adrenaliny, aby wytrzymać 10 rund walki z wyimaginowanym przeciwnikiem.

Trening funkcjonalny

Trening w terenie obejmujący ćwiczenia funkcjonalne z obciążeniem własnego ciała i nie tylko, ukierunkowany na poprawę wzorców ruchowych oparty o ocenę FMS.

Gimnastyka dla seniorów

GIMNASTYKA DLA SENIORÓW – zajęcia dla osób po 60-tym roku życia. Pracujemy nad poprawą siły mięśniowej, koordynacji, równowagi i ruchomości stawów z zachowaniem przeciwwskazań do schorzeń i ograniczeń ćwiczących.

TBC: totalna kondycja!

TBC- zajęcia ukierunkowane na pracę nad wytrzymałością i wytrzymałością siłową. Poprawiają spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ w ich trakcie angażujemy guże grupy mięśniowe i pracujemy nad całym ciałem. Używamy: stepów, bosu, sztang, hantli, piłek, kettlebells, itp.

ABT: brzuch, uda, pośladki

ABT – jeśli potrzebujesz wysmuklić uda i ujędrnić pośladki, a szczególnie zależy Ci także na płaskim brzuchu, to jest to lekcja dla Ciebie; po około 20 minutowej rozgrzewce czeka Cię porządna seria ćwiczeń na dolne partie ciała. Używamy na nich stepów, bosu, gum, piłek, flexi bar, flow tonic, itp.

LesMills: BODYPUMP

BODYPUMP™ - jest pierwowzorem dla wielu odmian siłowych zajęć grupowych z użyciem sztang. Został stworzony w 1991 roku przez Philipa Mills, Obecnie jest w ponad 80 krajach i w ponad 15000 klubach fitness na całym świecie. Program ma swoją strukturę, która jest stała niezależnie od zmiany choreografii. Zajęcia w formacie 60 minut zawierają osiem utworów na...

TRX - zajęcia wzmacniające

TRX - trening z wykorzystaniem taśm w kształcie litery „Y”, posiadających uchwyty ułatwiające ich łapanie i trenowanie z ich pomocą.

Metoda została opracowana przez amerykańskiego komandosa Randy Hetrick'a, który wpadł na pomysł stworzenia mobilnego "urządzenia" treningowego by zapewnić żołnierzom możliwość ćwiczeń w różnych miejscach i warunkach. Taśmy są lekkie i poręczne, dzięki czemu można je zabrać ze sobą wszędzie, zapewniając sobie możliwość wykonania kompleksowego treningu całego ciała nawet w najbardziej prowizorycznych warunkach. 

Na czym polega TRX?

Uczestnictwo w treningach TRX przynosi wiele pozytywnych efektów: zbudowanie masy mięśniowej, wyrzeźbienie ciała, zwiększenie zwinności, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej.

Wszystkie ćwiczenia wykonuje się za pomocą specjalnych pasów. W trakcie zajęć aktywujemy do pracy najważniejsze partie mięśniowe, bez sztucznego obciążenia, dlatego nie narażamy się na kontuzje stawów czy kręgosłupa.

Trening personalny

Indywidualna praca z podopiecznym ukierunkowana na jego cele, oparta o ocenę FMS oraz Structural Balance, uwzględniająca ograniczenia i możliwości ćwiczącego. 

Indoor Cycling

INDOOR CYCLING – jest to trening kolarski na rowerach stacjonarnych zaprojektowanych specjalnie do treningu halowego; w trakcie jednej godziny zajęć można spalić nawet 1000 kcal; spinning to lekcja przeznaczona dla wszystkich tych, którzy lubią wyzwania, pragną zrzucić zbędne kilogramy lub nie lubią lekcji tanecznych; jest on bezpieczny dla stawów kolanowych i kręgosłupa, a w związku z tym, że każdy uczestnik dysponuje w trakcie zajęć pulsometrem, możemy dostosować lekcję do poziomu wytrenowania, stanu zdrowia i wagi ćwiczących.

ZUMBA

ZUMBA – to lekcja łącząca taniec latynoamerykański i fitness; gwarantuje dobrą zabawę, a że jest treningiem nieregularnym setki spalonych kalorii i hektolitry wylanego potu przyczynią się do utraty wagi.

Bosu

BOSU – oto lekcja, dla tych Pań, które już nie męczy tradycyjny trening i potrzebują większych wyzwań; wzmacniamy tu górne i dolne partie ciała, spalamy tłuszczyk wykonując ćwiczenia aerobowe na bosu, które łączy niestabilność piłki i choreografię ze stepu; trening ten jest mega bezpieczny dla stawów i kręgosłupa a jednocześnie świetnie trenuje kondycję; jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, a przy okazji zmęczyć się tak jakbyś przebiegła półmaraton, to lekcja dla ciebie.